Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Magia Świąt zapisana w fotografii - świąteczne mini sesje.

Magia Świąt zapisana w fotografii - świąteczne mini sesje.

Jak co rok zapraszam Was i Wasze rodziny na mini sesje świąteczne. Tegoroczne sesje to jednak totalnie nowa jakość. Mam to szczęście trafiać w życiu na ludzi z wielkim sercem i olbrzymią pasją. To wszystko unosi się w powietrzu w Zagroda i Ogrodnictwo Niezłe Ziółka w Mikołowie . To tam porywam Was do mojej tegorocznej świątecznej bajki.

Świąteczne mini sesje 2020 - wszystko co musisz o nich wiedzieć:

- W tym roku działamy plenerowo by było możliwie jak najbezpieczniej. Nie martwcie się o pogodę, sesje odbywają się w ogrzewanym tunelu foliowym.
- Miejsce - przestrzeń urządzona w niesamowitymsercem ul. Fiołkowa 6 Mikołów Zagroda i Ogrodnictwo Niezłe Ziółka w Mikołowie
- Zapisy wciąż trwają. W sprawie terminów kontaktujcie się ze mną indywidualnie. Sesje realizujemy zarówno w tygodniu jak i w weekendy
- Koszt 250 zł - 5 zdjęć w wersji cyfrowej po autorskiej obróbce (istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/zdjęcie)

Liczba miejsc jest ograniczona. W ramach sesji mogę wykonać zdjęcia dzieciom, zdjęcia rodzinne dzieci z rodzicami, zdjęcia ciążowe, narzeczeńskie.

Jest to doskonała okazja dla tych z Was, którzy od dłuższego czasu obserwują moje prace, a jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji współpracować. 

Jak odbywa się mini sesja świąteczna?

Mamy do dyspozycji 30 minut. Jest to czas wypełniony wesołą zabawą z Waszymi pociechami tak by wyłapać najwięcej dziecięcych, rodzinnych radości. Po sesji otrzymacie drogą mailową galerię z miniaturami zdjęć. Spośród nich wybierzecie te, które chcielibyście zachować dla siebie. Wybrane zdjęcia po opracowaniu udostępnione będą w pełnej rozdzielczości w specjalnie przygotowanej dla Was galerii. Z otrzymanych zdjęć możecie zamówić dodatkowo odbitki, albumy na świąteczne prezenty.  Później już tylko pozostanie Wam radość z wyjątkowej pamiątki.

Jak się ubrać na świąteczną mini sesję?

Kolorystykę ubrań najlepiej ograniczyć do 3 - 4 kolorów. Wybierając stroje dla całej rodziny opierajcie się na wybranych kolorach lub ich tonacjach. Bezpiecznym wyborem są zawsze ubrania w odcieniach bieli, beżu czy szarości. Takie barwy to też świetna baza do tego, aby zaszaleć z dodatkami. Jeśli bliżej Wam do zdecydowanych kolorowych stylizacji zdecydujcie się na kolory, które mocno kojarzą się z Bożym Narodzeniem: czerwony, butelkowa zieleń, srebro/złoto. Zadbajcie też o to żeby ubiór dla wszystkich fotografowanych osób był w podobnym stylu. Nie muszą to być dokładnie te same ubrania, chodzi tylko o zachowanie tej samej, spójnej estetyki. 

Jaki prezent na Święta dla najbliższych?

Zapewne już nie raz przekonaliście się o tym, że zdjęcia z sesji oprawione w ramki, albumy czy powiększenia zdjęć wnucząt to jedne z tych prezentów, które babciom i dziadkom się nie nudzą. Dodatkowo na taką sesję świąteczną możecie zaprosić właśnie dziadków co da nam piękną wielopokoleniową sesję, która będzie pamiątką dla całej rodziny. Taka sesja to świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu całą rodziną.  

 

Podaruj sobie i swoim bliskim piękne świąteczne zdjęcia - umów się na sesję już dziś 

 

 

 

10/41/sesja-swiateczna-bytom-katowice-gliwice.jpg

55/90/sesja-swiateczna-mikolow.jpg

69/81/mini-sesje-swiateczne-slaskie.jpg

64/23/zdjęcia-świąteczne-na-slasku.jpg

31/62/3K3A2761.jpg

46/14/sesja-swiateczna-w-plenerze.jpg

54/73/sesja-swiateczna-2020-sesja-rodzinna.jpg

53/99/swiateczne-mini-sesje-jak-sie-przygotowac.jpg

67/48/sesja-swiateczna-katowice.jpg

54/72/3K3A1910.jpg

26/39/rodzinna-sesja-swiateczna-w-plenerze.jpg

17/51/3K3A2752.jpg

74/52/swiateczne-mini-sesje-katwice.jpg

97/75/sesje-swieteczne-niezle-ziolka-mikolow.jpg

25/97/3K3A2779.jpg