Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja ciążowa w plenerze Danusi - Park Śląski.
Jun 08
 

Sesja ciążowa w plenerze Danusi - Park Śląski.

Niemal zawsze przed sesją - czy są to zdjęcia ciążowe, zdjęcia rodzinne czy sesja kobieca - słyszę podobne obawy. Źle wychodzę na zdjęciach, nie czuję się pewnie przed aparatem mimo to marzę o ładnych zdjęciach. Wtedy zwykle odpowiadam, że nie ma ludzi niefotogenicznych są tylko źle sfotografowani. Moim zadaniem jako profesjonalnego fotografa jest odpowiednio Wami pokierować. Stworzyć atmosferę, w której poczujecie się swobodnie. Na każdej sesji najczęściej tworzymy mieszankę pozowanych, ponadczasowych portretów po czym przechodzimy do niepozowanych, uchwyconych, autentycznych momentów.

 

Planując każdą sesję zawsze pytam o Wasze oczekiwania. Zawsze mam przygotowany w głowie plan ustawień osób portretownych. Jest to jednak zaledwie ułamek zdjęć, które powstają. Z mojej perspektywy cała sesja to szukanie, wydobywanie i odkrywanie. Szukam piękna. Szukam ciekawych miejsc w otaczającym nas plenerze, które można kreatywnie wykorzystać. Światła, którym można zmalować artystyczne zdjęcia. Za każdym razem inspiruje mnie fotografowany człowiek i to że macie odwagę stanąć oko w oko przed moim aparatem. Ponad wszystko dbam o to byście w trakcie zdjęć czuli się dobrze. Na sesję ciążową możecie przyjechać same, możecie zaprosić też partnera.. Zdjęcia ciążowe możey oczywiście zrealizować też w formie sesji ciążowo - rodzinnej. 

 

Dziś chciałam Wam pokazać efekty spaceru alejkami Parku Śląskiego w towarzystwie Danusi, która oczekuje na narodziny kolejnego maleństwa. Na tej sesji pomieszałyśmy troszkę elementy sesji ciążowej z sesją kobiecą. Z Danusią współpracowałam już kilka razy i zawsze jestem zachwycona. 

 

Jeśli marzysz o takiej sesji ciążowej czy to w wydaniu kobiecym czy bardzej rodzinnym czekam na Twoją wiadomość.

 

 

59/33/sesja-ciazowa-oferta.jpg

77/66/sesja-ciazowa-plener-slask.jpg

17/93/fotografia-ciazowa-plener.jpg

50/44/sesja-zdjeciowa-w-parku-slaskim.jpg

64/18/sesja-ciazowa-boho-slask.jpg

29/91/sesja-kobieca-slask.jpg