Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja na roczek Katowice - urodzinowe spotkanie z Mają.
May 03
 

Sesja na roczek Katowice - urodzinowe spotkanie z Mają.

Ile osób tyle pomysłów na urodzinową sesję, na zdjęcia z okazji roczku dziecka.. Część z Was wybiera sesję plenerową - osobiście je uwielbiam.

Bajkowa wiosenno-letnia łąka to cudowne tło do takiej sesji w plenerze. To cudowne tło do sesji na roczek zwłaszcza wiosną latem i ciepłą złotą jesienią.  Zimą sporo rodzin pyta też o roczkowe sesje lifestylowe (w domu lub takiej neutralnej stylistyce w studiu). Taką sesję urodzinową możemy zorganizować niezależnie od wieku dziecka. Jak taka sesja wygląda zobaczycie tutaj: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/sesja-zdjeciowa-na-roczek-sesja-urodzinowa

Z Mają spotkałyśmy się latem na sesji plenerowej w Parku Śląskim. Powodem były oczywiście jej pierwsze urodziniki. Były wspólne zabawy, łaskotki, spacer i zbieranie drobnych kwiatków czyli wszystko co w fotografii dziecięcej sprawdza się najlepiej. Po letnich plenerach przy zachodzie słońca pozostały piekne wspomnienia i na szczęście – takie zdjęcia. Zobaczcie jak cudnie bawiliśmy się na sesji roczkowej tej małej Słodzinki. W rezultacie naszego spotkania powstały ujęcia dziecięce, zdjęcia rodzinne, piękne odbitki zapakowane w ozdobne pudełeczko.

Jeśli myślisz o takiej sesji zapoznaj się z moim portfolio oraz ofertą.

93/36/sesja-rodzinna-w-plenerze.jpg

26/52/sesja-zdjeciowa-z-okazji-roczku.jpg

95/15/prezent-na-roczek- sesja.jpg

42/98/roczek-sesja-w-plenerze.jpg

86/52/sesja-na-roczek-bytom.jpg

61/60/zdjecia-na-roczek.jpg

73/39/sesja-rodzinna-portret-rodzicow.jpg

78/15/sesja-urodzinowa-mam-juz-rok.jpg

95/90/sesja-na-roczek-w-plenerze-katowice.jpg