Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Sesja rodzinna wielopokoleniowa - trzy pokolenia wspaniałych Kobiet

Sesja rodzinna wielopokoleniowa - trzy pokolenia wspaniałych Kobiet

Choć dzieli nas wiele to córki, mamy i babcie łączą niesamowite relacje i najpiękniejsze wartości. Dziś chciałam podzielić się z Wami fragmentem wielopokoleniowej sesji rodzinnej tych szczególnych Kobiet. Ich blask, energia i radość z życia były nie do opisania. Zadanie od początku wydawało się niełatwe ponieważ musiałyśmy pogodzić grafiki tylu osób, że z całego dostępnego miesiąca zrobił się nam właściwie jeden jedyny możliwy termin na wykonanie tej sesji. Na dodatek rokowania pogodowe były takie sobie. 

Czy sesja w plenerze zawsze musi odbywać się przy słonecznej pogodzie?

Absolutnie nie. Właściwie znacznie lepszą aurą do zdjęć jest pochmurne niebo niż pełne słońce. I tak też było tym razem. Na naszej sesji było wszystko od słońca, chmur aż przez deszcz. Jednak nawet to nie popsuło dobrego natroju moich wspaniałych Modelek. 

Założeniem naszej sesji był spacer, w trakcie którego powstaną piękne pokoleniowe zdjęcia Kobiet. Każda z nich w innej roli - mamy, babci, córki, wnuczki. Moim założeniem na każdą sesję jest zawsze to by osoby fotografowane spędziły razem wspaniały czas, zdjęcia są tak naprawdę dodatkiem. 

Sesja trzech pokoleń - jak się przygotować do sesji rodzinnej tego typu? Gdzie wykonać sesję pokoleniową?

Tutaj wszystko zależy od Waszych preferencji. Więcej swobody mieć będziecie w formie plenerowej - sesja w parku, sesja w lesie, zdjęcia w mieście. Równie dobrze taką sesję możemy zaplanować w charakterze bardziej kameralnym - sesja wielopokoleniowa może odbyć się Waszej ulubionej kawiarni, w studiu czy nawet w Waszym domowym zaciszu.

Pamiętajcie, że idealnym uzupełnieniem sesji są dobrze dobrane stylizacje dopasowane do czasu i miejsca. Dziewczyny idealnie zadbały o tej detal - były piękne pastelowe kolory ubrań skomponowane wcześniej tak by idealnie się uzupełniały. Poświęciły też czas na profesjonalny makijaż. To wszystko tworzy udane zdjęcia, dodaje pewności siebie i sprawia że zdjęcia tworzą się same. 

O czym warto pamiętać przed sesją?

Przekonanie starszego pokolenia do takiej sesji może być początkowo trudne. Mimo tego, zapewniam Was, że efekt finalny będzie dla wszystkich czymś więcej niż tylko zdjęciem na papierze. Te zdjęcia doskonale podkreślają wartość fotografii, w której najważniejsze są emocje, więzi, która podkreśla mijający czas i zmieniającą się historię każdej rodziny. 

Agnieszka, z którą cały misterny plan szykowałyśmy napisała po sesji: Jak już pisałam zdjęcia są cudowne. Rodzina i przyjaciele są zachwyceni tymi zdjęciami.
Myślę, że to pierwsza nasza wspólna sesja ale na pewno nie ostatnia.

Dziękuję Dziewczyny, praca z Wami była dla mnie wielką przyjemnością. Super było z Wami zmoknąć, posłuchać rodzinnych historii i w kilku kadrach zapisać Waszą wyjątkową relację.  Takie sesje zawsze wspomina się ze wzruszeniem. Do takich sesji faktastycznie wraca się w rodzinnych albumach. Wykorzystajcie to że macie siebie nazwajem i stwórzmy wspólnie piękną rodzinną pamiątkę.

34/87/sesja-pokoleniowa-slask.jpg

20/49/sesja-na-prezent-zdjecia-rodzinne-pokoleniowe.jpg

56/89/sesja-babci-z-wnuczkami.jpg

30/31/sesja-rodzinna-pokoleniowa-na-slasku.jpg

38/20/zdjecia-trzech-pokolen-sesja-rodzinna.jpg

38/84/sesja-mamy-z-corkami-fotografia-rodzinna.jpg

76/12/zdjęcia-pokoleniowe-slaskie.jpg

70/77/sesja-wielopokoleniowa-rodzinna-katowice.jpg

78/10/sesja-rodzinna-trzy-pokolenia.jpg