Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Zdjęcia z chrztu | Katowice

Zdjęcia z chrztu | Katowice

Pamiętacie jak w dzieciństwie wyczekiwaliście kiedy spotkacie się z całą rodziną w czasie Świąt, na urodzinach czy przy okazji innych przyjęć rodzinnych? Przypominam sobie te spotkania bardzo wyraźnie głównie za sprawą zdjęć, które mamy w rodzinnym albumie. Do dziś razem z moją mamą i chrześniakami na kolanach przeglądamy te zdjęcia i wspominany tamte czasy. 

 

Także dziś moje zdjęciowe rodziny decydują się na fotografowanie ważnych spotkań rodzinnych. Zdjęcia z uroczystości rodzinnych: zdjęcia z Chrztu Świętego, zdjęcia z roczku, z przyjęcia komunijnego. Najczęściej wybieraną opcją jest fotografowanie ceremonii Chrztu Świętego oraz mała sesja z rodziną od razu po zakończonej ceremonii. W spokojnej atmosferze możemy wykonać wtedy zdjęcie grupowe, zdjęcia pokoleniowe z dziadkami, chrzestnymi oraz rodzicami. Fotorelację ciekawie wzbogacą też zdjęcia z przygotowań do Chrztu Waszego dziecka, podczas których stworzymy kilkunastominutową sesję rodzinną w Waszym domowym zaciszu.

 

Ale na tym jeszcze nie koniec. Jeżeli życzycie sobie pełnej obsługi fotograficznej wykonam dla Was dodatkowo zdjęcia podczas przyjęcia: w trakcie życzeń  zdjęcia z tortem, zdjęcia dekoracji, sytuacyjne zdjęcia z gośćmi. Taka fotorelacja z przyjęcia trwa do 2 godzin od momentu przyjechania do lokalu. 

 

Jeśli w trakcie Chrztu, roczku nie towarzyszył Wam fotograf ale macie prywatne zdjęcia - nic straconego. Czy może być lepsza oprawa Waszych wspomnień jak stylowy album zawierajacy zdjęcia z takich uroczystości? W każdej chwili możecie zamówić u mnie taki fotoalbum z Chrztu Świętego, z Roczku, z Komunii itp.

 

Wiesz już co możesz zrobić by zachować te wspomnienia na zawsze. Takie wspomnienia możesz podarować także w formie zaproszenia na sesję.

Odkryj moje portfolio: https://www.izabelagawronfotografia.pl/portfolio/fotografia-chrztu-komunii

Sprawdź jak wyglądają fotoalbumy: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/5-sposobow-na-przechowywanie-zdjec-fotoprodukty-dostepne-u-fotografa

A jeśli masz jakieś pytania - napisz. 

 

59/94/zdjęciazchrztu.jpg

35/32/chrzcinyzdjęcia.JPG

37/82/035.jpg

85/11/chrzestzdjęciakatowice.JPG

84/43/chrzest.jpg

75/88/zdjęciazchrztukatowice.jpg