Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna
Zrobię Wam album.
Apr 14
 
 

Zrobię Wam album.

Dziś pokażę Wam co w tych dniach podtrzymuje mnie na duchu. Co jest dla mnie dziś najtańszym biletem by wrócić do ukochanych miejsc. 

Do tej pory każdy z nas miał swój rytm - praca, dom, zakupy, rodzina, wolne, święta i tak bez końca. Ilość zadań do wykonania - nieopisana.  Ilość wykonywanych sesji i zamawianych dla Was odbitek i albumów - spora. Częstotliwość zamawiania - raz w tygodniu. Ilość zamawianych odbitek i albumów dla siebie - marna. Statystycznie wychodzi na to, że jednak szewc bez butów chodzi.

A skoro ja tak mam z prywatnymi zdjęciami, pewnie i Wy tak macie. A kiedy świat musiał zwolnić postanowiłam to zmienić.

 

 Pomyślałam.. zrobię sobie album. Uzupełnię wreszcie galerię zdjęć na ścianie. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami.

 

Udało się :) Kiedy trzymasz w rękach własny album wiesz, że wartość zdjęć w wersji papierowej jest bezcenna. Wspomnienia stają się bardziej wyraźne dzięki zdjęciom. Ale nie zdjęciom na telefonie, które ciężko odszukać, a jeszcze ciężej na bieżąco sortować w foldery. Najpiękniejsze zdjęcia to te wybrane i wydrukowane. Zawsze pod ręką. Te osoby, które miały możliwość zobaczyć nasze albumy na żywo zachwycone były ich jakością.

 

Na ten dziwny trudny czas moja drukarnia przygotowała znaczną obniżkę cen albumów. Dlatego pomyślałam, że dam Wam znać. Projektowanie albumów to też dla mnie jedyna forma aktywnej pracy z Wami w tym czasie. Wiem, że obecnie liczymy każdy grosz i nie wiemy jak będzie wyglądać nasza przyszłość zawodowa ale myślę, że warto wspierać się wzajemnie zwłaszcza na poziomie małych lokalnych firm. 

 

Cenię sobie wspólpracę tylko z najlepszymi. Crystal Albums to firma introligatorska, z którą jestem związana zawodowo od początku mojej fotograficznej drogi czyli już ponad 6 lat. Ich albumy są doskonałe jakościowo. Nie są też dostępne powszechnie. W Crystal Albums albumy zamówić może tylko zawodowy fotograf. W popularnej sieci sklepów z książkami zamówicie fotoksiążkę za 1/3 ich ceny, tylko jak napisała kiedyś Patrycja, z którą spotykam się na sesjach od lat - Znam ‘wiadomą firmę’ ale twoje albumy dużo bardziej mi się podobają. Projekty są cudne, a same albumy na żywo wyglądają przepięknie.

Możliwe, że teraz znajdziecie chwilę na selekcję tych wszystkich zdjęć na telefonach, dyskach. Z przesłanych zdjęć zaprojektuję ciekawą historię, zajmę się też ich podstawową obróbką. Jestem absolutnie pewna tego, że jakość tych albumów Cię zaskoczy. Całe zamówienie możemy zrealizować przez internet.

---------------------------------------

Krok po kroku:

Zamówienia możecie składać do do 10 maja 2020r. 

Kontakt do mnie:

Mail: izabelagawronfotografia@gmail.com

Mój profil na FB Instagram

Jakie zdjęcia możemy Ci wysłać? Każde :)

Zdjęcia z rodzinnych wyjazdów, z wakacji. Zdjęcia z telefonu. Zdjęcia z wykonanych już sesji. Zdjęcia z całego roku np. 2019 - genialna kanwa do stworzenia takiej przekrojowej historii w albumie. Możemy zaprojektować album, który podarujecie Waszym bliskim tak szybko jak będzie to możliwe. W każdej chwili możecie zamówić albumik dla babć i dziadków, dla Waszych rodziców i przesłać im taką niespodziankę. 

Jak to wygląda w praktyce?

Przesyłacie mailowo zdjęcia, omawiamy projekt. 

Wybieracie format fotoalbumu (20x20cm, 25x25cm, 20x30cm)

Ja zabieram się za opracowanie zdjęć i przygotowanie projektu. 

Wy w tym czasie wybieracie materiał na okładkę albumu (kolor i oprawa) także wzór graweru. Crystal Albums ma tak genialne materiały, że trudno się zdecydować. Są skóry ekologiczne, są płótna, są wspaniałe velvetowe zamsze. Na pewno coś znajdziecie dla siebie.

Wprowadzam ewentualne korekty, akceptujecie przygotowany projekt.

Zamawiam album i w ciągu kilku dni roboczych przesyłka frunie do Was. 

---------------------------------------

To co Wam proponuję to albumy, których nie zamówicie samodzielnie. Albumy, za które ręczę.  Wiem z jak wielką radością w serduchu będziecie mogli do nich wracać. Jeśli chcielibyście odwrócić na chwilę głowę od tego całego szumu informacyjnego - jestem dla Was. Odezwijcie się do mnie.  Macie też możliwość zamówienia dodatkowych odbitek, stworzenia galerii zdjęć na ścianie.

Więcej zdjęć albumów znajdziecie na stronie producenta: https://crystal-albums.pl/ 

 


 

 
 

65/67/fotoalbum-na-zdjecia-izabela-gawron-fotografia.jpg

47/88/fotoalbum-izabela-gawron.jpg

42/73/zamow-fotolbum-izabela-gawron-fotografia.jpg

43/47/fotoalbum_izabelagawronfotografia.jpg

29/44/fotoalbum-izabelagawron.jpg

28/35/fotoalbum-rodzinny.jpg

44/79/album-fotograficzny.jpg

82/22/3K3A1352bw.jpg

62/28/fotoalbum_izabelagawronfoto.jpg

96/43/3K3A1239.jpg