Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

O mnie

 

Nazywam się Izabela, jestem fotografem rodzinnym. Zajmuję się też fotografią reportażową w tym fotografią ślubną. Swoją wielką pasję zamieniłam w zawód i sposób na życieKażdy z nas zasługuje na piękną pamiątkę w postaci zdjęć. Moim zadaniem jako fotografa jest stworzyć najpiękniejsze zdjęcia Waszej rodziny, z których będziecie dumni. Zdjęcia, które nie przeminą niezależnie od mody.

 

Wierzę, że to co proste i prawdziwe jest najbardziej niezwykłe. Celuję w fotografie pełne naturalnego, ciepłego światła. Jasne i pastelowe kolory. Minimalistyczne, ponadczasowe kadry. Staram się by takie były moje zdjęcia. By przywoływały w Was żywe wspomnienia. By były szczere. By dawały Wam radość.

 

Fotografia pozwala mi opowiadać historie wielu rodzin. To, że wracacie jest największym ukłonem w moją stronę. Często poznajemy się już na ślubie po czym przybywacie na sesję ciążową, a za kilka chwil planujemy sesję rodzinną. Jestem zakochana w pracy z dziećmi dlatego moją główną specjalizacją są zdjęcia dziecięce (sesje noworodkowe, sesje niemowlęce, zdjęcia rodzinne). 

 

Źle wychodzę na zdjęciach - każdego dnia słyszę to zdanie. Nie lubię pozowanych zdjęć. To naturalne, też tak mam. Wszystko zależy od tego jak dobrze czujesz się przed aparatem. Moje zadanie to stworzyć podczas sesji cudowną atmosferę, dzięki której powstaną najpiękniejsze zdjęcia jakie do tej pory mieliście.

 

Jako fotograf jestem cichym obserwatorem zdarzeń wykonującym dla Was reportaż pełen ciepła i wzruszających momentów. Jako fotograf pracuję na terenie całego Śląska, między innymi w miastach takich jak: Katowice, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze, Piekary Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Zawiercie.

 

Sprawdź co możemy stworzyć razem. 

--------------------------------------------------------

Zajrzyj też do moich mediów społecznościowych:  Facebook   Instagram