Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Sesja lifestyle | Sesja domowa

Spontaniczne gesty, naturalne wesołe chichoty to ponadczasowa treść takich ujęć. Czas na przytulasy, wspólne czytanie książek, swobodny spacer w stronę zachodzącego słońca - to są chwile, do których po latach tak chętnie wracamy z sentymentem. Ten typ fotografii skupia się na tym,co najdroższe: na wspólnych chwilach, rodzinnym cieple, gestach. Takie spotkanie z fotografem jest dla Was przygodą, nie przymusem.

Sesje lifestyle (sesja w domu i sesja w plenerze) są tym co prawdziwie wpisuje się w moje myślenie o fotografii rodzinnej. Forma lifestyle utrwala na zdjęciu proste codzienne rytuały, które zostaną z Wami już na zawsze dzięki zdjęciom.

Artystyczne zdjęcia bez statycznego pozowania? Sesja w wesołej przyjaznej atmosferze? Zdjęcia, na których jesteście wszyscy razem? Tak to możliwe :)

 

Sesja lifestylowa może się odbyć w dowolnie wybranym przez Was plenerze. Naturalne sesje lifestylowe realizowane są też w Waszym mieszkaniu/domu, w przestrzeni najbardziej bezpiecznej i komfortowej dla Waszej rodziny, dla Waszego dziecka.

 

W duchu fotografii lifestyle może powstać: sesja ciążowa, sesja rodzinna, sesja noworodkowa, sesja dla pary, sesja pokoleniowa.  

Pakiet I

  • 10 zdjęć reportażowych w wysokiej rozdzielczości po obróbce wybranych z całości materiału

Pakiet II

  • 25 zdjęć reportażowych w wysokiej rozdzielczości po obróbce w wysokiej rozdzielczości wybranych z całości materiału
  • odbitki na jedwabnym papierze w formacie 13x18cm lub 15x23cm

Pakiet III

  • 40 zdjęć reportażowych w wysokiej rozdzielczości po obróbce w wysokiej rozdzielczości wybranych z całości materiału
  • indywidualnie projektowany fotoalbumik (format20x20cm)

*Klienci otrzymują tylko i wyłącznie wybrane opracowane zdjęcia zgodnie z ilością jaką obejmuje wybrany pakiet zdjęć.

FOTOALBUMY: Do każdego pakietu można zamówić indywidualnie projektowany, stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm. Więcej o albumach możecie poczytać na moim blogu: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/jak-oddaje-zdjecia-rodzinne-i-slubne-moim-klientom 

 

Ujęcia, które zostają z Wami po sesji wybieracie samodzielnie zgodnie z ilością zdjęć podaną w wybranym pakiecie. Bo kto jak nie Wy lepiej oceni które zdjęcia z całej sesji będą najcenniejsze w rodzinnej galerii? Pamiętajcie zatem, że u mnie nie ma zdjęć z przypadku, są tylko te które Waszym zdaniem wyszły najpiękniej. Oprócz zdjęć w wersji cyfrowej moi klienci otrzymują odbitki drukowane na wysokiej klasy papierze jedwabnym zapakowane w ozdobne pudełko.

Myślisz o podobnej sesji? Zapraszam do kontaktu.