Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Sesje dziecięce | rodzinne

Dlaczego rok w rok około 100 najfajniejszych śląskich rodzin przychodzi do mnie na sesję rodzinną? Czy nie jest tak, że każdemu z nas brakuje wspólnych, rodzinnych zdjęć?

Ten typ zdjęć - fotografia rodzinna, fotografia dziecięca - to najbliższy mojemu sercu obszar działalności fotograficznej. Sesje naturalne (sesja w domu i sesja w plenerze) są tym co prawdziwie wpisuje się w moje myślenie o fotografii rodzinnej.  Zdjęcia dziecięce tego typu tętnią życiem. 

Chwile zapisane na takiej sesji rodzinnej są jak najlepszy wehikuł czasu. Moje zadanie, oprócz profesjonalnie wykonanych fotografii, to stworzenie atmosfery, w której poczucie się swobodnie. W trakcie sesji rodzinnych to dla Waszego uśmiechu, dla uśmiechu Waszych dzieci jestem w stanie zrobić wiele.

 

Sesje rodzinne, dziecięce dopasowane są oczywiście do wieku i możliwości dzieci.  Ponadczasowe sesje tworzymy w malowniczym plenerze, w Waszym domowym zaciszu, czasem także z wykorzystaniem ciekawych wnętrz. Sporo informacji o sesjach rodzinnych i porad dotyczących stylizacji i miejsc do sesji znajdziecie na moim blogu  

 

Sesję rodzinną, fotografie dziecięce możecie podarować też bliskim jako zaproszenie na sesję zdjęciową. Otrzymany voucher na sesję foto jest do realizacji w dowolnym czasie i z pewnością Wasi bliscy będą ogromnie wdzięczni za tak szczególny prezent. 

 

Pomyśl - od miłego zdjęciowego spotkania w formie pikniku, spaceru, leniwego poranka w domu do momentu kiedy ustawiacie zdjęcia w ramkach na półce, upłynie zaledwie niecały miesiąc. W tym czasie moje zadaniem to selekcja i opracowanie wybranych zdjęć, przygotowanie odbitek, albumu i powiększeń zdjęć.

 

Ujęcia, które zostają z Wami po sesji wybieracie samodzielnie zgodnie z ilością zdjęć podaną w wybranym pakiecie. Bo kto jak nie Wy lepiej oceni które zdjęcia z całej sesji będą najcenniejsze w rodzinnej galerii? Pamiętaj zatem, że u mnie nie ma zdjęć z przypadku, są tylko te które Waszym zdaniem wyszły najpiękniej. Oprócz zdjęć w wersji cyfrowej moje zdjęciowe rodziny otrzymują odbitki drukowane na wysokiej klasy papierze jedwabnym zapakowane w ozdobne pudełko.

FOTOALBUMY: Do każdego pakietu można zamówić indywidualnie projektowany, stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm. Więcej o albumach możecie poczytać na moim blogu: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/jak-oddaje-zdjecia-rodzinne-i-slubne-moim-klientom 

PAKIET I

  • 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • zdjęcia w wersji elektronicznej

PAKIET II

  • 20 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • wydruk wybranych 20 zdjęć

PAKIET III

  • 30 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • wydruk wybranych 30 zdjęć 

PAKIET IV

  • 40 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • wydruk wybranych 40 zdjęć  w formie odbitek lub albumik 20x20cm zawierający 40 zdjęć

*Klienci otrzymują tylko i wyłącznie wybrane opracowane zdjęcia zgodnie z ilością jaką obejmuje wybrany pakiet zdjęć.

 

Mija kolejny dzień, tydzień, miesiąc. W tym czasie Twoje dziecko urosło o centymetr, zrobiło pierwsze trzy kroki, bez oglądania się za mamą dzielnie poszło na pierwszy dzień półkolonii. A przecież dopiero co było maleństwem i mieściło się w Twoich dłoniach.. Ty patrzysz w lustro i liczysz ile przez ten czas przybyło Ci zmarszczek od uśmiechania się i starań dla tego małego człowieka. I myślisz sobie - czas mija szybko. Kiedy to zleciało? Jak go powstrzymać? Tę szansę dają nam zdjęcia. I choć każda z nas ma tysiąc wymówek, że to tylko zwykła codzienność, że brak czasu albo mnóstwo ważniejszych wydatków. A jednak to teraz jest TEN czas. WASZ czas. W ciągu lat zapomnisz o kolejnej sukience wyszukanej na ekstra wyprzedaży. Emocji zachowanych na wspólnych fotografiach nie zapomnisz nigdy, bez względu na to czy masz 30, 50 czy 70 lat.

Myślisz o podobnej sesji? Umów się już dziś:  PORTFOLIO   KONTAKT BLOG