Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Sesje dziecięce | rodzinne

Dlaczego rok w rok około 100 najfajniejszych śląskich rodzin przychodzi do mnie na sesję rodzinną? Czy nie jest tak, że każdemu z nas brakuje wspólnych, rodzinnych zdjęć?

Ten typ zdjęć - fotografia rodzinna, fotografia dziecięca - to najbliższy mojemu sercu obszar działalności fotograficznej. Sesje naturalne (sesja w domu i sesja w plenerze) są tym co prawdziwie wpisuje się w moje myślenie o fotografii rodzinnej.  Zdjęcia dziecięce tego typu tętnią życiem. 

Mija kolejny dzień, tydzień, miesiąc. W tym czasie Twoje dziecko urosło o centymetr, zrobiło pierwsze trzy kroki, bez oglądania się za mamą dzielnie poszło na pierwszy dzień półkolonii. A przecież dopiero co było maleństwem i mieściło się w Twoich dłoniach.. Ty patrzysz w lustro i liczysz ile przez ten czas przybyło Ci zmarszczek od uśmiechania się i starań dla tego małego człowieka. I myślisz sobie - czas mija szybko. Kiedy to zleciało? Jak go powstrzymać? Tę szansę dają nam zdjęcia. I choć każda z nas ma tysiąc wymówek, że to tylko zwykła codzienność, że brak czasu albo mnóstwo ważniejszych wydatków. A jednak to teraz jest TEN czas. WASZ czas. W ciągu lat zapomnisz o kolejnej sukience wyszukanej na ekstra wyprzedaży. Emocji zachowanych na wspólnych fotografiach nie zapomnisz nigdy, bez względu na to czy masz 30, 50 czy 70 lat.

Chwile zapisane na takiej sesji rodzinnej są jak najlepszy wehikuł czasu. Moje zadanie, oprócz profesjonalnie wykonanych fotografii, to stworzenie atmosfery, w której poczucie się swobodnie. W trakcie sesji rodzinnych to dla Waszego uśmiechu, dla uśmiechu Waszych dzieci jestem w stanie zrobić wiele.

Moje sesje to coś więcej niż tylko zdjęcia... O tym w jaki sposób pracuję poczytacie w opiniach moich klientów - REFERENCJE.

 

Sesje rodzinne, dziecięce dopasowane są oczywiście do wieku i możliwości dzieci.  Ponadczasowe sesje tworzymy w malowniczym plenerze, w Waszym domowym zaciszu, czasem także z wykorzystaniem ciekawych wnętrz. Sporo informacji o sesjach rodzinnych i porad dotyczących stylizacji i miejsc do sesji znajdziecie na moim blogu 

 

Pomyśl - od miłego zdjęciowego spotkania w formie pikniku, spaceru, leniwego poranka w domu do momentu kiedy ustawiacie zdjęcia w ramkach na półce, upłynie zaledwie niecały miesiąc. W tym czasie moje zadaniem to selekcja i opracowanie wybranych zdjęć, przygotowanie odbitek, albumu i powiększeń zdjęć.

 

Ujęcia, które zostają z Wami po sesji wybieracie samodzielnie zgodnie z ilościązdjęć podaną w wybranym pakiecie. Bo kto jak nie Wy lepiej oceni które zdjęcia z całej sesji będą najcenniejsze w rodzinnej galerii? Pamiętaj zatem, że u mnie nie ma zdjęć z przypadku, są tylko te które Waszym zdaniem wyszły najpiękniej. Oprócz zdjęć w wersji cyfrowej moi klienci otrzymują odbitki drukowane na wysokiej klasy papierze jedwabnym zapakowane w ozdobne pudełko.

FOTOALBUMY: Do każdego pakietu można zamówić indywidualnie projektowany, stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm. Więcej o albumach możecie poczytać na moim blogu: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/jak-oddaje-zdjecia-rodzinne-i-slubne-moim-klientom 

PAKIET I

  • 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • zdjęcia w wersji elektronicznej

PAKIET II

  • 20 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • wydruk wybranych 20 zdjęć

PAKIET III

  • 30 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • wydruk wybranych 30 zdjęć 

PAKIET IV

  • 40 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
  • wydruk wybranych 40 zdjęć  w formie odbitek lub albumik 20x20cm zawierający 40 zdjęć

*Klienci otrzymują tylko i wyłącznie wybrane opracowane zdjęcia zgodnie z ilością jaką obejmuje wybrany pakiet zdjęć.

Do każdego pakietu  zamówisz też indywidualnie projektowany introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 20x30c, 25x25cm.

Myślisz o podobnej sesji? Sprawdź:  PORTFOLIO   KONTAKT