Fotografia dziecięca, rodzinna i ślubna

Zdjęcia z Chrztu| Rodzinne sesje okolicznościowe

Zdjęcia z uroczystości rodzinnych, zdjęcia z Chrztu dziecka, zdjęcia z roczku, zdjęcia z przyjęcia urodzinowego, zdjęcia z Komunii Świętej.

Czy może być lepsza oprawa Waszych wspomnień jak piękne emocjonalne zdjęcia w albumie z takich uroczystości? Rodzinne spotkania są także świetną okazją do stworzenia zdjęć pokoleniowych. W przyjaznej rodzinnej atmosferze powstają zdjęcia rodzicami, rodzeństwem, z chrzestnymi, dziadkami. 

Jako fotograf jestem dyskretnym obserwatorem zdarzeń wykonującym dla Was reportaż pełen ciepła i wzruszających momentówZdjęcia z chrztów, fotorelację z roczku, fotorelację z baby shower i innych przyjęć okolicznościowych wykonuję na terenie całego Śląska, między innymi w miastach takich jak: Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie.

Do wykonania fotorelacji w Kościele niezbędne są Uprawnienia z Kurii. Oczywiście takie posiadam. 

Efektem naszego spotkania są wyselekcjonowane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, poddane autorskiej obróbce. Odbitki fotograficzne wydukowane na wysokiej jakości papierze jedwabnym, zapakowane w ozdobne pudełko. 

FOTOALBUMY: Do każdego pakietu można zamówić indywidualnie projektowany, stylowy, introligatorski fotoalbum w formatach 20x20cm, 25x25cm. Więcej o albumach możecie poczytać na moim blogu: https://www.izabelagawronfotografia.pl/blog/jak-oddaje-zdjecia-rodzinne-i-slubne-moim-klientom 

PAKIET I

25 zdjęć obejmujących reportaż z kościoła i zdjęcia z gośćmi od razu po zakończonej ceremonii

PAKIET II

45 zdjęć obejmujących reportaż z kościoła i zdjęcia z gośćmi od razu po zakończonej ceremonii, wydruk wybranych 20 zdjęć

PAKIET III

50 zdjęć obejmujących przygotowania, reportaż z kościoła, zdjęcia podczas uroczystości rodzinnej, albumik 20x20cm zawierający 50 zdjęć

 

O wartości wykonanych do tej pory sesji i reportaży możecie poczytać w zakładce REFERENCJE , w której znajdują się opinie moich klientów.

Zapraszam do kontaktu.